Coaching

Coaching to metoda wspierania rozwoju, realizowana w formie cyklu spotkań pomiędzy coachem a klientem, podczas których coach, poprzez aktywne słuchanie, zadawanie pytań oraz stosowanie innych specyficznych narzędzi i zadań rozwojowych, towarzyszy klientowi w wyznaczaniu ważnych dla niego celów, odnajdywaniu wewnętrznych zasobów potrzebnych do ich realizacji oraz ustalaniu i wdrażaniu planów działań. Coach wspiera klienta w odkrywaniu i efektywnym wykorzystaniu osobistego potencjału celem podnoszenia jakości życia.

W coachingu wykorzystujemy kompetencje wystandaryzowane przez ICF International Coach Federation, działamy wg kodeksu etycznego. Swój warsztat wzbogacamy o narzędzia metody „Point’s of youTM”. W odniesieniu do każdej osoby, rzeczy, sytuacji i opinii istnieje nieskończona liczba punktów widzenia. Prawdziwym wyzwaniem jest umiejętność zobaczenia punktów widzenia innych niż te, które znamy, oraz spojrzenia na sprawy pod innym kątem.

Zmiana zazwyczaj zaczyna się w momencie naszej gotowości do przyjęcia odmiennej perspektywy. Ta umiejętność jest istotną częścią rozwoju osobistego, zawodowego, a także organizacyjnego. Jednym z fundamentów Points of You® jest integracja pracy prawej półkuli mózgu, odpowiadającej za intuicję i emocje, z odpowiedzialną za analizę lewą półkulą. Ta strategiczna kombinacja jest osiągana poprzez oglądanie zdjęcia pobudzającego naszą kreatywną, żeńską stronę wraz ze słowem opisującym temat z codziennego życia, które z kolei aktywuje część męską, analityczną.

O mnie

Nazywam się Magdalena Jesiołowska. Jestem trenerką, doradcą zawodowym, biznesowym, i coachem. Rozwój osobisty i samoświadomość to główne filary mojego istnienia. Kocham ludzi. Wspieram, doradzam. Business & Support.

Kontakt

Wyślij wiadmość

Adres

62-010 Pobiedziska, Kociałkowa Górka 5/15

Telefon

+48 697 938 033

Email

mmgroup@mmgroup.pl

Allrights © Codnet.pl