NOTOWANIA KLIENTÓW:

Groclin bez długu, z niższymi kosztami, wyższą rentownością i nowymi umowami

Groclin w ramach strategii relokacji produkcji za granicę sprzedaje nieruchomość w Grodzisku Wielkopolskim producentowi ekskluzywnych mebli ADRIANA. Groclin nadal może kontynuować działalność w dotychczasowej siedzibie, obie firmy planują ponadto współpracę biznesową. Docelowo w Polsce giełdowa spółka będzie jedynie zarządzała produkcją w zakładach własnych na Ukrainie oraz w Bośni

Ferrum: na początek 51 mln zł

Ferrum podpisało umowę na dostawę rur stalowych dla austriackiej grupy Isoplus o wartości 51,7 mln zł. Całość umowy ma być zrealizowana w tym roku. Katowicka spółka w ramach trzech umów ramowych dostarczy rury do Austrii, Niemiec i na Węgry.

Jaguar Land Rover potwierdza chęć przedłużenia współpracy z dilerami British Automotive Holding

Spółki dilerskie Grupy BAH otrzymały od Jaguar Land Rover listy intencyjne potwierdzające wolę dalszej współpracy po zakończeniu umowy importerskiej w 2020 r.

Grupa Esotiq & Henderson z wyższą sprzedażą i marżą w 2018 roku

Giełdowy producent wysokiej jakości bielizny damskiej zanotował w 2018 roku ok. 154 mln zł przychodów co oznacza wzrost o ok. 4 proc. rdr. Marża brutto ze sprzedaży w 2018 roku wzrosła o 2 punkty proc. w stosunku do 2017 r. i wyniosła ok. 64 proc.

Rekordowy rok VIGO System

Giełdowy producent najbardziej zaawansowanych detektorów średniej podczerwieni zakończył 2018 r. z 37,4 mln zł przychodów.

 1. Wszystkie spółki
 2. Aplisens
 3. APS Energia
 4. BIOMED-LUBLIN
 5. British Automotive Holding
 6. Cognor
 7. CORMAY
 8. EC Będzin
 9. Elektrotim
 10. Esotiq & Henderson
 11. FERRUM
 12. GROCLIN
 13. i2 Development
 14. P.A. Nova
 15. REINO Partners
 16. Synektik
 17. TORPOL
 18. VANTAGE Development
 19. VIGO System
 20. ZM Ropczyce