NOTOWANIA KLIENTÓW:

Sprzedaż Elektrociepłowni Będzin przesunięta w czasie

EC Będzin S.A. postanowiła zakończyć proces sprzedaży EC Będzin sp z o.o., z uwagi na aktualne warunki rynkowe oraz brak ustawy o wsparciu kogeneracji, utrudniające jej realną wycenę.

Pierwszy etap prac na linii E20 na ukończeniu

Pierwszy etap modernizacji linii kolejowej E20 w obrębie LCS Konin wchodzi właśnie w finalną fazę, dzięki czemu w połowie lipca br. wznowiona zostanie komunikacja kolejowa pomiędzy Sokołowem Wrzesińskim a Koninem. Olbrzymie zaangażowanie wykonawcy robót TORPOL S.A. oraz współpraca z Zamawiającym i Inżynierem Kontraktu umożliwi przywrócenie ruchu, co ułatwi życie pasażerom, którzy do tej pory korzystali z autobusowej komunikacji zastępczej.

Synektik zrewolucjonizuje polską służbę zdrowia

Intuitive Surgical oraz Synektik, wiodący polski producent i dostawca radiofarmaceutyków oraz urządzeń stosowanych w diagnostyce i terapii w dziedzinach onkologii, kardiologii i neurologii, zawarły umowę o współpracy w zakresie sprzedaży, na polskim rynku, robotów chirurgicznych da Vinci®.

Rekordowy kwartał VIGO System

Giełdowy producent najbardziej zaawansowanych detektorów średniej podczerwieni wypracował w II kw. 2018 r. 9,8 mln zł przychodów, o 14% więcej niż rok wcześniej. To najlepszy kwartalny wynik w dotychczasowej historii VIGO System. Giełdowa spółka zwiększyła w minionym kwartale sprzedaż do odbiorców przemysłowych, producentów aplikacji bezpieczeństwa transportu oraz ośrodków naukowych, zamykając półrocze z zamówieniami z segmentu wojskowego pozwalającymi na wzrost sprzedaży w tym segmencie w III kw. 2018 r.

SUNEX z rekordowymi przychodami w II kwartale

Spółka nie zwalnia tempa. W minionym kwartale o połowę zwiększyła przychody i liczy na utrzymanie pozytywnego trendu. Dodatkowym impulsem ma być realizowana inwestycja - spodziewany wzrost potencjału o 20-25%.

 1. Wszystkie spółki
 2. Aplisens
 3. APS Energia
 4. British Automotive Holding
 5. CORMAY
 6. Elektrotim
 7. FERRUM
 8. GROCLIN
 9. i2 Development
 10. P.A. Nova
 11. RAFAKO
 12. REINO Partners
 13. TORPOL
 14. VANTAGE Development
 15. VIGO System
 16. ZM Ropczyce