NOTOWANIA KLIENTÓW:

i2 Development – zmiany we władzach Grupy

Gabriela Woś-Tarkowska, wieloletni współpracownik grupy i2 Development, dyrektor działu prawnego, została powołana przez Radę Nadzorczą i2 Development w skład jej zarządu, na stanowisko wiceprezesa. Woś –Tarkowska zastąpi na tym miejscu Andrzeja Kowalskiego, jednego z założycieli Spółki, który złożył rezygnacje z funkcji członka zarządów spółek z grupy. Jego miejsce zarządzie wchodzącej w skład grupy firmy wykonawczej KPB sp. z o.o., na stanowisku wiceprezesa, zajmie z kolei Jacek Kobus, dyrektor finansowy i2 Development. Andrzej Kowalski deklaruje, że będzie dalej wspierał rozwój grupy.

Oferta RAFAKO na budowę dwóch tłoczni gazu w Estonii najkorzystniejsza

Elering AS z siedzibą w Tallinie wybrała ofertę RAFAKO jako najkorzystniejszą w postępowaniu przetargowym dotyczącym budowy „pod klucz” dwóch tłoczni gazu: Paldiski i Puiatu w Estonii.

APLISENS: Realizacja strategii zgodnie z planem

Sprzedaż producenta aparatury kontrolno-pomiarowej w 2017 roku osiągnęła rekordowy poziom. APLISENS zrealizował strategiczne założenia dot. sprzedaży dla wszystkich rynków oprócz WNP.

Dobre wyniki podbiły kurs Cognora

Hutnicza grupa wypracowała najlepsze wyniki od sześciu lat. Zwieńczeniem dynamicznej poprawy jest proponowana dywidenda z 6-proc. stopą. Na tej fali akcje Cognora zyskują dziś nawet ponad 10%.

RAFAKO z dwucyfrowym wzrostem zysku operacyjnego

W ubiegłym roku grupa wypracowała dwukrotnie wyższą rentowność operacyjną sięgającą 2,6%.

 1. Wszystkie spółki
 2. Aplisens
 3. APS Energia
 4. CORMAY
 5. Elektrotim
 6. FERRUM
 7. GROCLIN
 8. i2 Development
 9. P.A. Nova
 10. RAFAKO
 11. TORPOL
 12. VANTAGE Development
 13. VIGO System
 14. ZM Ropczyce