NOTOWANIA KLIENTÓW:

Zarząd Biomedu Lublin chce przedłużyć termin upoważnienia do emisji

Na najbliższym ZWZA akcjonariusze spółki podejmą decyzję w sprawie nowej emisji akcji lub obligacji. Środki mają być przeznaczone na nowoczesne Centrum Badawczo Rozwojowe, które skokowo poprawi konkurencyjność spółki na rynku globalnym.

Esotiq utrzymuje dynamikę sprzedaży

W I kwartale 2019 roku skonsolidowane przychody polskiego producenta ekskluzywnej bielizny damskiej wyniosły ponad 39 mln zł (+16% r/r). Esotiq nadal rozwija sieć salonów w kraju i za granicą oraz umacnia kanał e-commerce, który odpowiada już za ok. 10% sprzedaży.

BIOMED Lublin: skokowa poprawa zysku na każdym poziomie w I kw. 2019 r.

Biotechnologiczna spółka w I kwartale 2019 roku zwiększyła niemal trzykrotnie zysk operacyjny oraz ponad dwukrotnie zysk netto. Przychody wzrosły o niemal 40% r/r. Spółka zażegnała problemy z dostawą BCG i skupia się na konsekwentnym realizowaniu strategii.

Groclin: I kwartał efektem gruntownych zmian w 2018 roku

Giełdowy producent poszyć dla największych globalnych koncernów motoryzacyjnych sprzedaje nierentowny biznes i skupia się na kluczowej działalności. Wpływa to negatywnie na wyniki Grupy, jednak tylko krótkoterminowo. Pozytywne efekty widać już w wynikach jednostkowych.

TORPOL prezentuje dobre wyniki po I kwartale 2019 roku

W I kwartale 2019 roku giełdowy lider infrastruktury kolejowej w Polsce odnotował wzrost przychodów oraz zysku r/r. Uwzględniając wybory najkorzystniejszych ofert Grupa Torpol posiada portfel zamówień o wartości ponad 3 mld zł netto. Grupa skupia się na sprawnej, terminowej realizacji kontraktów, pozyskiwaniu nowych zamówień oraz rozwoju nowych obszarów działalności.

 1. Wszystkie spółki
 2. Aplisens
 3. APS Energia
 4. BIOMED-LUBLIN
 5. British Automotive Holding
 6. Cognor
 7. CORMAY
 8. EC Będzin
 9. Elektrotim
 10. Esotiq & Henderson
 11. FERRUM
 12. GROCLIN
 13. i2 Development
 14. P.A. Nova
 15. REINO Partners
 16. Synektik
 17. TORPOL
 18. VANTAGE Development
 19. VIGO System
 20. ZM Ropczyce