NOTOWANIA KLIENTÓW:
  1. Powrót

Marcin Zachariasz pokieruje finansami Torpolu

Rada nadzorcza Torpolu powołała na członka zarządu ds. finansowych Marcina Zachariasza. Nowy CFO obejmie funkcję 15 października.

Marcin Zachariasz posiada wykształcenie wyższe ekonomiczne. Ukończył kierunek Finanse i Bankowość na Akademii Ekonomicznej w Krakowie, uzyskując tytuł magistra ekonomii. Na tej samej uczelni ukończył także studia podyplomowe na kierunku: Rachunkowość i finanse. W 2017 roku uzyskał tytuł Master of Business Administration na podyplomowych studiach na Akademii im. Leona Koźmińskiego w Warszawie.

W 2014 r. złożył egzamin dla kandydatów na członków rad nadzorczych w spółkach Skarbu Państwa przed komisją egzaminacyjną przy Ministrze Skarbu Państwa. Posiada również uprawnienia na usługowe prowadzenie ksiąg rachunkowych - Certyfikat księgowy Ministra Finansów zdobyty w 2002 roku.

Menedżer dotychczas zdobył szerokie doświadczenie w zarządzaniu finansami, jak również
w controllingu i księgowości spółek budowlanych, takich jak Polimex Budownictwo, PKP PLK, Bilfinger Berger, Budownictwo Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych Pol-Agua oraz Eiffage Budownictwo Mitex.

notowania TORPOL:
Zainteresowany spółką?
Zapraszamy do śledzenia profilu TORPOL na Akcjonariat.pl

Zobacz inne aktualności